Отборите на Селта и Леванте не излъчиха победител в срещата

...

Леванте още е жив, открадна точка от Селта

Отборите на Селта и Леванте не излъчиха победител в срещата между тях от 25-ия кръг на Ла Лига. Мачът завърши при резултат 1:1, като домакините на "Балаидос " първи откриха резултата посредством Франко Серви в 67-ата минута, само че Рожер донесе точката на гостите с попадение в 82-ата минута.

Двата отбора не съумяха да си отбележат през първото полувреме, само че в 67-ата минута на втората част Хави Галан прати прелестно центриране в наказателното поле, където Серви с глава означи хубав гол за 1:0.

Гостите обаче не се предадоха и съумяха да стигнат до равнене в 82-ата минута. Тогава Рожер получи пас в наказателното поле, съумя да се обърне и да стреля по земя в далечния ъгъл на вратата за 1:1.

Така мачът приключи без победител, като Селта се намира на 9-ото място с 32 точки. Леванте пък остава на дъното с 15 извоювани точки досега.