Отборите на Реал Мадрид и Еспаньол играят при резултат 2:1

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Еспаньол 2:1, Милитао осъществи обрата

Отборите на Реал Мадрид и Еспаньол играят при резултат 2:1 в мач от 25-ия кръг на Ла Лига.  Хоселу даде преднина на каталунците още в 8-ата минута, а Винисиус Жуниор възвърне равенството в 22-ата минута на срещата. Едер Милитао реализира цялостния поврат шест минути преди края на първото полувреме.

Още във втората минута гостите сътвориха сериозна заплаха пред вратата на " кралете ". Тибо Куртоа обаче се намеси чудесно, с цел да не разреши на Хоселу да открие резултата. Последва корнер, с който Реал Мадрид се оправи без проблеми.

В 8-ата минута каталунците поведоха в резултата. Всичко стартира от неточност на Чуаемни в центъра. Той загуби топката, а по-късно последва пробив отдясно и пас към Хоселу, който се включи чудесно в пеналтерията. Нападателят прати топката от близка отдалеченост в мрежата на Тибо Куртоа