Отборите на Рандерс и Галатасарай не излъчиха победител в срещата

...

Галатасарай стигна само до равенство в Дания

Отборите на Рандерс и Галатасарай не излъчиха победител в срещата между тях от плейофа за влизане в групите на Лига Европа. Двубоят в Дания приключи при резултат 1:1 и по този начин интригата за реванша се резервира.

Гостите първи откриха резултата в 25-ата минута, когато Мухамед Актюркуглу получи пред наказателното поле, елегантно финтира бранител, обърна се и стреля, като топката след подъл рикошет се оплете в мрежата за 0:1.

Домакините обаче реагираха и стигнаха до равнене в 54-ата минута. Тогава при едно безредие в наказателното поле Фредерик Лауенборг изпревари двама бранители и от близко съумя да чукне кълбото във вратата за 1:1.
 Виктория (Пилзен) победи ЦСКА с 2:0 в мач от Лига на конференциите
Гол от засада, подмината дузпа за ЦСКА и... 2:0 за Виктория! Но тази борба още не е завършила!