Отборите на Пирин и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Пирин - Локо Пд 0:0, голям пропуск за орлетата

Отборите на Пирин и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:0 в мач от 16-ия кръг на efbet Лига.

В дебютните 20 минути на мача до забавни положения пред двете порти не може да се каже, че се стигна. Едва в 21-а минута Луан Силва стреля неопределено с глава след осъществяване на ъглов удар.

Минута по-късно Бодуров остана непокрит след корнер за Пирин, само че централният защитник не съумя да нацели очертанията на вратата.

До 30-а минута Христо Янев трябваше да направи две насилствени промени, откакто Преслав Йорданов и Янко Георгиев се контузиха и бяха сменени надлежно от Стаси Костов и Максим Ковальов.

Минута преди края на полувреме благоевградчани съумяха да основат най-хубавият късмет в мача. След извеждащ пас към Станислав Костов, стрелецът излезе единствено против Динко Хоркаш и насочи удар, който обаче мина около вратата на Локомотив.

ПИРИН – ЛОКО ПД 0:0

Ето и съставите на двата отбора:

Пирин: 21 Янко Георгиев, 5 Николай Бодуров, 45 Христофор Хубчев, 3 Петър Занев, 20 Чебраилс Макрецкис, 10 Славчо Шоколаров, 18 Мартин Смоленски, 17 Радослав Цонев, 26 Иван Тасев, 11 Андрей Йорданов, 9 Преслав Йорданов

Старши треньор: Христо Янев

Локомотив Пд: 23 Динко Хоркаш, 50 Йосип Томашевич, 91 Райън Бидунга, 3 Луан Лейте Да Силва, 13 Матеус Да Силва, 15 Пиер Зебли, 10 Джовани Маркес, 14 Димитър Илиев, 7 Бабакар Дион, 99 Преслав Боруков, 9 Бирсент Карагарен

Старши треньор: Александър Томаш