Отборите на Пирин Благоевград и Спартак Варна играят при резултат

...

НА ЖИВО: Пирин - Спартак Варна 1:0, Цонев даде преднина на орлетата

Отборите на Пирин Благоевград и Спартак Варна играят при резултат 1:0 в мач 18-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион " Христо Ботев " в Благоевград е от 17:30 часа и е излъчен директно по DIEMA SPORT. Главен арбитър е Ивайло Ненков.

Gong.bg ще наблюдава срещата минута по минута.

Домакините започнаха мощно и пресираха. Още в 5-ата минута  " орлетата " имаха добър късмет. Преслав Йорданов бе изведен, само че Иван Дичевски стигна до топката първи и предотврати нещо по-опасно.

Първият удар в мача бе към вратата на Пирин. Здравко Димитров получи топката в наказателното поле на домакините и си я спря ужасно. Той се освободи и стреля, само че настрана от вратата.

В 10-ата минута Преслав Йорданов получи добър пас и се завъртя чудесно като се измъкна от Емануел Моура, който обаче го спря с нарушаване. Последва жълт картон за футболиста на гостите и директен свободен удар. Радослав Цонев извърши ужасно директният свободен удар и прати топката в горния ъгъл на вратата - никакъв късмет за стража на Спартак Варна

LIVE ПИРИН - СПАРТАК ВАРНА 1:0

1:0 Радослав Цонев 13'

Пирин Благоевград: 12. Максим Ковальов, 38. Александър Дюлгеров, 20.  Чебраилс Макрецкис, 45. Христофор Хубчев, 5. Николай Бодуров, 73. Венцислав Бенгюзов, 10. Славчо Шоколаров, 17. Радослав Цонев, 18. Мартин Смоленски, 11. Андрей Йорданов, 9. Преслав Йорданов

Старши треньор Христо Янев

Спартак Варна: 21. Иван Дичевски, 25. Пламен Димов, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев, 30. Божидар Васев, 6. Емануел Моура, 9. Мехмед Мехмед, 77. Румен Руменов, 8. Ивайло Климентов, 47. Родни Антуи, 33. Здравко Димитров