Отборите на Партизан и Ница не излъчиха победител в срещата

...

Партизан не се даде на Ница

Отборите на Партизан и Ница не излъчиха победител в срещата между тях от втория кръг в група " D " на Лигата на конференциите. Двубоят в Белград приключи при резултат 1:1.

Гостите първи поведоха още във 2-рата минута на мача. Джо Брайън се възползва от неточност в защитата на домакините и означи за 0:1.

В 60-ата минута обаче Партизан съумя да възвърне равенството. Фусени Диабате бе изведен на голова позиция и не сгреши за 1:1.

В 66-ата минута пък французите имаха малшанс, откакто изстрел с глава на Софиан Диоп се отби от гредата.

В последна сметка мачът приключи наедно. Така двата отбора имат по 2 точки в актива си и заемат надлежно 2-рото и 3-тото място във краткотрайното класиране в групата.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от Лига Европа и Лига на Конференциите, онлайн, в ефира на MAX Sport.