Мартин Георгиев с жълт картон, макар да не игра в дербито с Панатинайкос
Отборите на Панатинайкос и АЕК не съумяха да излъчат победител в мача между тях от 3-ия кръг на шампионския плейоф в гръцката Суперлига. Срещата приключи при резултат 0:0, а гостите има защо да съжаляват, защото играха с човек повече от 17-ата минута, когато ХавиерКарера от състава на домакините получи пряк червен картон.
Българският бранител на гостите Мартин Георгиев не се появи в игра и в този мач. Въпреки това той получи жълт картон в средата на първото полувреме за невъздържано държание на аварийна пейка. Това е първият му картон, откогато стана състезател на АЕК.
АЕК може да съжалява, че не измъкна успеха в този мач. " Жълто-черните " насочиха повече удари и сътвориха повече рискове пред вратата на противника, само че по този начин и не ги материализираха.
Това реми въпреки всичко не е толкоз неприятен резултат за АЕК, който остава водач в класирането с 67 точки и усили преднината си пред преследвачите ПАОК и Олимпиакос на 6 точки. Панатинайкос остава 4-ти с 51 точки.
Българският бранител на гостите Мартин Георгиев не се появи в игра и в този мач. Въпреки това той получи жълт картон в средата на първото полувреме за невъздържано държание на аварийна пейка. Това е първият му картон, откогато стана състезател на АЕК.
АЕК може да съжалява, че не измъкна успеха в този мач. " Жълто-черните " насочиха повече удари и сътвориха повече рискове пред вратата на противника, само че по този начин и не ги материализираха.
Това реми въпреки всичко не е толкоз неприятен резултат за АЕК, който остава водач в класирането с 67 точки и усили преднината си пред преследвачите ПАОК и Олимпиакос на 6 точки. Панатинайкос остава 4-ти с 51 точки.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




