Отборите на Нюкасъл и Уулвърхемптън завършиха при резултат 1:1 мача

...

Нюкасъл и Уулвс не успяха да се излъжат

Отборите на Нюкасъл и Уулвърхемптън приключиха при резултат 1:1 мача си от 26-ия кръг на британската Висша лига.

Домакините влязоха по-добре в дуела и още в 12-ата минута можеха да открият резултата, само че ударът на Мигел Алмирон срещна лявата греда, след което бе сполучливо изчистена от неприятелски футболист.

Десетина минути по-късно Алан Сен-Максимен въпреки всичко прати топката в мрежата на Уулвс, само че попадението бе анулирано поради засада.

След към половин час игра гостите се разсъниха и най-сетне насочиха прецизен изстрел, само че опитът на Педро Нето мина настрана от вратата.

В последна сметка в 52-ата минута "свраките " поведоха с гол на Джамал Ласелес, който засече центриране на Райън Фрейзър и с превъзходен удар от близко изведе своя отбор напред.

Двайсет минути по-късно Уулвс отвърна на удара и възвърне равенството с гол на Рубен Невеш, който засече центриране на Педро Нето и с удар с глава попари Дубравка.

В добавеното време на мача Фабио Силва насочи прострелен удар с глава, само че стражът на Нюкасъл се намеси уместно и запази паритета.

Така двата тима взеха по една точка, която не прави съвсем никаква работа на Нюкасъл, защото момчетата на Стив Брус остават рисково покрай зоната на изпадащите със своите 26 точки. Уулвс, от своя страна, имат 34 и са на 12-а позиция.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `