Отборите на Ница и Оксер не успяха да излъчат победител

...

Ница се добра само до точка в домакинството си на Оксер

Отборите на Ница и Оксер не съумяха да излъчат победител в конфликта между тях от 26-ия кръг на френската Лига 1. Двубоят приключи при резултат 1:1.

Гостите първи откриха резултата в 36-ата минута с попадение на Готие Хайн с удар по земя след асистенция на Матис Аблин.

В 42-рата минута домакините получиха дузпа, само че ударът на Гаетан Лаборд от бялата точка бе избавен от вратаря.

В 45-ата минута Лаборд въпреки всичко се реваншира и означи изравнително попадение с глава от сложна позиция.

През втората част Ница натисна в търсене на цялостен поврат и в 60-ата минута шут на Хишам Будауи се отби от напречната греда.

В последна сметка обаче срещата приключи без победител. Ница събра актив от 42 точки и заема 7-ата позиция в класирането. Оксер пък най-малко краткотрайно се измъкна от рисковата зона и се изкачи до 16-ото място с 22 точки.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.