Отборите на Несебър и Кариана (Ерден) не успяха да се

...

Несебър и Кариана разделиха по точка в дербито на опашкарите

Отборите на Несебър и Кариана (Ерден) не съумяха да се победят и след 90 минути игра на градския стадион край морето си разделиха по една точка в дуел от седмия кръг на Втора професионална лига.

Още в 5-ата минута ерденци излязоха напред в резултата след гол на Ивелин Илиев. Футболистите на Веселин Великов имаха повече от час задатък в резултата, само че в последна сметка Реджеб Халил донесе точката за несебърци.
Тя обаче едва ли задоволява кой знае какъв брой и домакини, и посетители, които се намират в дъното на класирането и най-малко все още ще водят яростна битка за оцеляване в групата.

Момчетата на Николай Жечев са 12-ти с актив от 7 точки. Играчите на Веселин Великов пък са на предпоследното, 15-то място с 5 точки на сметката си. Втора лига 8 кръг, събота 22 септември  Струмска популярност 18:00  Несебър