Отборите на Наполи и Рома играят при резултат 1:0 в

...

НА ЖИВО: Наполи - Рома 1:0, партенопеите водят с гол на Инсиние

Отборите на Наполи и Рома играят при резултат 1:0 в дербито на 33-ия кръг в италианската Серия А. Попадението за домакините означи Лоренцо Инсиние от дузпа в 11-ата минута.

Сблъсъкът стартира 20:00 часа и ще може да го наблюдавате онлайн тук на Gong.bg

И двата отбора ще гонят своите цели в „ Дерби дел Соле “. Партенопеите се борят с Милан и Интер за Скудетото, заемайки третата позиция. "Адзурите " изостават от „ росонерите “ с пет точки, а от "нерадзурите " с три.

„ Вълците “ пък гонят присъединяване в Шампионската лига. "Джалоросите " са пети, с шест точки закъснение от четвъртия Ювентус.

В 7-ата минута Лозано нахлу мощно в наказателното поле на Рома и бе съборен от Ибаниес, само че в първия миг не последва сигнал за дузпа. При прекъсването на играта две минути по-късно, Ди Бело бе посъветван да прегледа повторенията и в последна сметка уточни бялата точка. Капитанът на неаполитанците - Лоренцо Инсиние, застана зад топката и осъществя за 1:0.