Отборите на Мьолде и Ференцварош не успяха да се победят

...

Мьолде и Ференцварош не се победиха в голово шоу

Отборите на Мьолде и Ференцварош не съумяха да се победят в голово шоу с шест попадения в първия плейоф за влизане в групите на Шампионската лига. Срещата в Норвегия приключи 3:3, като и двата тима могат да съжаляват за пропуснатата победа.

Динамо поведе с два чисти гола, само че позволи цялостен поврат, с цел да се добере в края до равенството.

Франк Боли откри в 7-ата минута, а резултатът се резервира до края на първото полувреме. В 52-ата Мирто Узуни удвои за Фради. След това настъпи напредък в играта на домакините, които съумяха да стигнат до цялостен поврат с попадения на Леке (55), Ейкрем (65) и Елингсен (83).

Все отново в самия край воденият от Сергей Ребров отбор стигна най-малко до тъждество посредством Игор Харатин, който се разписа от дузпа.
87' | 3-3 | GOAL! Haratin's penalty ends up in the net. The scoreline's even again!