Отборите на Миньор и Струмска слава завършиха 1:1 в мач

...

`Миньор и Струмска слава не се победиха във Втора лига

Отборите на Миньор и Струмска популярност приключиха 1:1 в мач от 28-ия кръг на Втора футболна лига. На “Стадиона на мира ” в Перник всичко по-интересно се случи през второто полувреме. Първо Мартин Костов си вкара автогол, откакто отклони в личната си врата шут на Калоян Йосифов в 64-ата минута. Пет минути по-късно Борислав Николов изравни резултата. Капитанът на Струмска популярност се разписа след удар с глава.

В упования с огромен интерес мач от кръга ЦСКА 1948 II завоюва визитата си на Етър във Велико Търново с 3:1. Реян Даскалов откри резултата в 9-ата минута. Стелиян Добрев удвои преднината три минути след подновяването на играта. В 50-ата минута Мариян Тонев направи преднината на гостите класическа. Почетното попадение за Етър означи Мартин Тошев в 53-ата минута.

В друга среща Добруджа загуби на своя стадион в Добрич от втория отбор на Лудогорец с 1:2.
Източник: front.bg