Отборите на Манчестър Юнайтед и Евертън играят при резултат 3:2

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Евертън 3:2, греда за карамелите

Отборите на Манчестър Юнайтед и Евертън играят при резултат 3:2 в дуел от 23-ия кръг на британската Висша лига. Единсон Кавани откри в 24-ата, а в 45-ата минута Бруно Фернандеш удвои. Абдулай Докуре върна едно попадение в 49-ата, а Хамес Родригес изравни в 52-ата минуата. Скот МакТоминай още веднъж даде задатък на "червените дяволи " в 70-ата минута. Срещата можете да наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT 2 , както и онлайн на платформата.

„ Червените дяволи “ излизат за тази среща с приповдигнато въодушевление, откакто в предишния кръг отборът записа исторически триумф с 9:0 над Саутхемптън. Отборът върви втори в подреждането, на три точки от водача и градски противник Манчестър Сити, който обаче е и с мач по-малко.

Евертън пък е седми в класирането с 36 пункта, на четири точки от топ 4.