Отборите на Манчестър Юнайтед и Чарлтън играят при резултат 1:0

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Чарлтън 1:0, страхотен гол на Антони

Отборите на Манчестър Юнайтед и Чарлтън играят при резултат 1:0 в четвъртфинален конфликт от Карабао Къп. Антони откри резултата за " алените дяволи " със страховит гол в 21-ата минута на мача.

Нa Gong.bg ще проследим най-интересните моменти от срещата.

Още във втората минута на мачз Манчестър Юнайтед бе покрай това да означи гол. Алехандро Гарначо свърши страхотна работа по левия фланг и потърси Антони в наказателното поле на Чарлтън. Топката стигна до Диого Далот, който стреля на скорост. Ударът му обаче мина високо над вратата.

Гарначо остана най-активната фигура за " алените дяволи " и през идващите минути, най-малко в нападателен проект. В 8-ата минута младият аржентинец още веднъж проби отляво, финтира защитник на гостите и стреля. Изстрелът му обаче не бе прецизен.

Минутка по-късно аржентиският гений още веднъж получи топката в наказателното поле на Чарлтън и след няколко залъгващи придвижвания изпрати удар, който мина настрана от вратата.

В 16-ата минута пристигна първата по-добра офанзива на гостите, която приключи с центриране на Тейлър-Блекет, което пък бе изчистено в ъглов удар от Хари Магуайър. Корнерът бе ориентиран към далечната греда, където Том Хийтън се намеси нерешително, а мигове по-късно последва удар, който за благополучие на Манчестър Юнайтед бе в ръцете на вратаря.

В 21-ата минута Фред откри Антони, който си бутна топката на левия крайник, намирайки кулоар за изстрел. Бразилецът изпрати страховит фалцов удар, който попадна в далечния ъгъл на вратата. Никакъв късмет за стража на Чарлтън и 1:0 за " алените дяволи ".

LIVE / МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - ЧАРЛТЪН 1:0

1:0 Антони 21'

Съставите на двата тима:

Манчестър Юнайтед: Том Хийтън, Хари Магуайър, Лисандро Мартинес, Скот Мактоминей, Фред, Диого Далот, Коби Майну, Маласия, Антони, Еланга, Гарначо