Отборите на Манчестър Юнайтед и Брентфорд играят при резултат 1:0

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед – Брентфорд 1:0, ранен гол за домакините

Отборите на Манчестър Юнайтед и Брентфорд играят при резултат 1:0 в финален мач от 35-ия кръг на Висшата лига. Бруно Фернандеш откри резултата още в 9-ата минута.

Двубоят на „ Олд Трафорд” започва в 22:00 часа българско време и може да го наблюдавате директно в ефира на DIEMA SPORT 2, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим развиването на резултата онлайн.

Манчестър Юнайтед заема шестата позиция във краткотрайното класиране и на процедура се елементарни с очакванията си за Топ 4 и присъединяване в Шампионска лига следващата година. Брентфорд пък е 14-ти в таблицата от дълго време си подсигурява оставане в елита на Англия.

Двубоят на „ Олд Трафорд” стартира по най-хубавия метод за домакините, които излязоха напред в резултата още в 9-ата минута. Диого Дало изведе по отличен метод Еланга по дясното крило, той догони топката съвсем до аутлинията и я насочи към границата на вратарското поле, където непокритият Бруно Фернандеш се разписа за 1:0. Това бе първи гол за португалеца във Висшата лига от февруари насам.

LIVE МАН. ЮНАЙТЕД – БРЕНТФОРД 1:0

1:0 Фернандеш 9'

Стадион: „ Олд Трафорд”

Рефер: Крис Кавана

Манчестър Юнайтед (4-2-3-1): 1 Давид Де Хеа – 2 Виктор Линдельоф, 19 Рафаел Варан, 20 Диого Дало, 27 Алекс Телес – 8 Хуан Мата, 18 Бруно Фернандес, 31 Неманя Матич, 36 Антони Еланга, 29 Скот Мактомини – 7 Кристиано Роналдо

Мениджър: Ралф Рангник

Брентфорд (5-3-2): 1 Давид Рая – 20 Кристофър Айер, 3 Рико Хенри, 18 Понтус Янсон, 29 Бех Сьоренсен – 6 Кристиан Ньоргаард, 21 Кристиан Ериксен, 27 Витали Жанел – 17 Айвън Тони, 19 Брайън Мбеумо

Мениджър: Томас Франк