Отборите на Манчестър Юнайтед и Брайтън играят при резултат 0:2

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед 0:2 Брайтън, Роналдо влезе

Отборите на Манчестър Юнайтед и Брайтън играят при резултат 0:2 в първи мач за двата отбора през новия сезон във Висшата лига. Паскал Грос означи и двата гола във вратата на Де Хеа в 30-ата и 39-ата минути.

Срещата започва в 16:00 часа и може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT 2, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

В Gong.bg пък може да наблюдавате най-интересното в срещата на „ Олд Трафорд”.

В същото време се играе и дуелът сред Лестър и Брентфорд, а по-късно един против различен се изправят тимовете на Уест Хем и първенеца Манчестър Сити.

Няма и 30 секунди след началото на срещата Дало подари топката на Тросар, само че белгийският флагови футболист откри външната страна на мрежата. Не лиши доста време на манчестърци да отговорят - Санчо откри добре Мактомини, който насочи към дузпата. Там бе Бруно Фернандеш, при който топката доближи след лек рикошет, само че португалецът я прати високо над напречната греда.

Отне повече време на "червените дяволи " за идната им сносна офанзива. Тя пристигна едвам в 23-ата минута, само че приключи с разочароващ удар на Ериксен с левия крайник.

Точно след половин час игра "чайките " смълчаха "Олд Трафорд ". Бившият нападател на Юнайтед - Дани Уелбек получи пас в кулоар от Тросар и мигновено потърси собствен съотборник към дребни пенал, където Паскал Грос бе непогрешим.

Едва девет минути след първото си попадение, Паскал Грос още веднъж бе на точното място. Този път Соли Марч си издейства позиция за удар след канонада от финтове против Люк Шоу, само че Де Хеа развенча опита му. След спасяването обаче се възползва Грос, който довкара топката във вратата на испанеца.

В последната минута на първата част домакините пробваха по-настъпателни дейности. Първо Ериксен опита пас с пета в дребното наказателно поле, само че не сполучи, а към половин минута по-късно Санчо опита удар през трима играчи на Брайтън, само че още веднъж не се стигна до стремежи резултат.

С началото на втората част Дани Уелбек се вклини сред централните бранители на Юнайтед и стреля с глава, само че над вратата.

LIVE МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД – БРАЙТЪН 0:2

0:1 Паскал Грос 30`

0:2 Паскал Грос 39`

Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Дало, Магуайър, Мартинес, Шоу, Мактомини, Фред, Санчо, Фернандеш, Ериксен, Рашфорд

Мениджър: Ерик Тен Хаг

Брайтън : Санчес, Велтман, Дънк, Уебстър, Соли Марш, Лалана, Кайседо, Тросар, Грос, Макалистър, Уелбек

Мениджър: Греъм Потър