Отборите на Лудогорец и ЦСКА играят при резултат 1:0 в

...

НА ЖИВО: Лудогорец 1:0 ЦСКА, страхотен гол на домакините

Отборите на Лудогорец и ЦСКА играят при резултат 1:0 в дербито от 13-ия кръг на efbet Лига. Тисера откри за домакините в 9-ата минута. Срещата започва в 19:00 часа на стадион „ Хювефарма Арена ” и може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

В Gong.bg ще проследим мача онлайн минута по минута, като в уеб страницата ни също може да намерите видео от всички голове и забавни обстановки в Разград.

Двубоят в Разград стартира двуостро и още в първите няколко минути двата отбора съумяха да стигнат до голови обстановки пред противниковата врата. Домакините насочиха първия си удар в мача още във 2-ата минута. Рик Джонатан получи отляво и незабавно комбинира с Дени Групер. Той понечи да стреля по диагонала, само че ударът му не попадна в задачата. На метри от вратата обаче, Матиас Тисера имаше опция да засече топката, само че не съумя.

Отговорът на гостите от София не закъсня. След нахлуване по лявото Шагоян откри технично с пета Браян морено, който стреля от дребен ъгъл, само че топката мина настрана от вратата.

Резултатът в мача бе открит след девет минути игра. Рик Джонатан бе изведен чудесно по левия фланг, надбяга с лекост Юрген Матай и откакто навлезе в наказателното поле, технично с външен фалц прати топката към Матиас Тисера, който с лекост от няколко метра я засече в мрежата за 1:0.