Отборите на Лудогорец и Спартак Варна играят при резултат 0:1 в

...

НА ЖИВО: Лудогорец - Спартак Варна 0:1, гостите шокираха орлите

Отборите на Лудогорец и Спартак Варна играят при резултат 0:1 в 1/4-финален конфликт от шампионата SESAME Купа на България. Александър Беолусов откри за гостите в 25-ата минута. Двубоят започва в 17:00 часа и може да го наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

В Gong.bg ще проследим развиването на резултата онлайн, като в уеб страницата ни също може да намерите видео с головете от мача.

Очаквано дуелът стартира с напън на домакините още от първата секунда. Първата добра обстановка за Лудогорец пристигна още в 3-ата минута, когато дебютантът Кайо Видал бе съборен наоколо до наказателното поле отляво на нападението на разградчани. Тодор Неделев центрира остро в наказателното поле, само че негов съотборник не съумя да засече топката и да насочи удар. Малко по-късно „ орлите ” стигнаха и до първи корнер, само че и след него вратарят на гостите не бе усложнен.

Първият прецизен удар в срещата пък пристигна близо четвърт час игра. Гостите от Спартак Варна проведоха отлична контраофанзива, която бе стартирана от Родни Антуи. Той пое топката от личната си половина, мина през трима бранители на домакините и подаде към Микелс отдясно. Крилото направи няколко крачки с топката и стреля по диагонала, само че Слуга внимаваше и мазета в ъглов удар.

Отговорът на Лудогорец пристигна още в ответната офанзива. Игор Тиаго получи в наказателното пое и насочи прекрасен удар, само че Дичевски мазета в ъглов удар.

LIVE • ЛУДОГОРЕЦ – СПАРТАК Външно наблюдение 0:1

0:1  Беолусов 25'