Отборите на Локомотив София и ЦСКА 1948 играят при резултат

...

НА ЖИВО: Локо Сф 2:2 ЦСКА 1948, национал с безумна проява

Отборите на Локомотив София и ЦСКА 1948 играят при резултат 2:2 в единствения мач от 16-ия кръг на efbet Лига през днешния ден. В 16-ата минута Октавио бе прецизен от дузпа и даде задатък на своя тим, само че единствено три минути по-късно Георги Русев върна паритета. В края на първата част Александър Александров още веднъж изведе "железничарите " напред.

Срещата започва умерено, само че единствено след 14 минути игра младежкият национал Симеон Петров влезе безумно в краката на Божидар Кацарев и подари дузпа на съперника. Зад бялата точка застана Октавио, който с мощен изстрел в десния ъгъл на Даниел Наумов откри за 1:0.

Радостта на Локо Сф продължи едвам три минути, защото Георги Русев мигновено върна равенството. Крум Стоянов напредна отляво и подаде успредно на голлинията към Георги Русев, който с лекост прати топката във вратата на Любенов. Голът бе тестван с ВАР поради подозрения за засада, само че след инспекцията попадението бе зачетено.

В 24-ата минута Александър Александров прати топката в мрежата на Наумов, само че след дълга ВАР инспекция голът бе анулиран поради засада.

В самия завършек на първата част ЦСКА 1948 получи правото да извършва свободен удар. Александров изненада и насочи пряк изстрел, само че топката срещна напречната греда.

За да е цялостна драмата, в продължението на първата част Александър Александров донесе нов задатък на "железничарите " в своя мач №100 с фланелката на Локо Сф. Александров получи подаване от Раел Лолала и имаше цялото време на света да настройки топката на левия си крайник и да стреля. Наумов не съумя да се намеси, а от непосредствена непосредственост Димитър Пиргов чукна топката, която влетя в мрежата.

Второто полувреме стартира с искания за дузпа на символичните домакини, откакто топката срещна ръката на Крум Стоянов, която обаче бе компактно прилепена до тялото му.

В 58-ата минута Ивайло Чочев стреля непосредствено от свободен удар. Стената подлъга Александър Любенов, който се хвърли в неверния ъгъл, след което опита да поправи грешката си, само че бе прекомерно късно и топката влетя в мрежата му.

Локо Сф - ЦСКА 1948 2:2
1:0 Октавио (д.) 16'
1:1 Георги Русев 19'
2:1 Александър Александров 45+3'
2:2 Ивайло Чочев 58'