Отборите на Локомотив (Пловдив) и Царско село завършиха наравно 1:1

...

Локомотив и Царско село завършиха наравно в контрола

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Царско село приключиха наедно 1:1 в контрола, играна въз основата на столичани. Двата отбора изиграха динамичен дуел, а срещата бе предизвикана от паузата в шампионата поради мачовете на националните тимове. Двубоят стартира мощно за “смърфовете”, които владееха топката дълготрайно. В 38-ата минута Посинкович получи пряк червен картон и след къс диалог сред двамата наставници в игра влезе Анте Аралица. В 50-ата минута удар на Бирсент Карагарен не затрудни стража на Царско село. Десет минути по-късно Аралица излезе очи в очи с вратаря на столичани и изведе Локомотив напред в резултата. В 81-ата миута рейд на състезател в бяло приключи с удар, който бе избавен от вратаря на пловдивчани, след което последва добавка и резултатът бе подравнен. Така двата отбора не се победиха и приключиха наедно в забавна контрола.

СНИМКА: Локомотив (Пд)
Първа лига 7 кръг, неделя 2 септември  Ботев (Враца) 0:0краен резулат  Локомотив (Пловдив)