Отборите на Ливърпул и Лестър излизат в сблъсък от 1/16-финалите

...

НА ЖИВО: Ливърпул vs Лестър 0:1, греда за мърсисайдци

Отборите на Ливърпул и Лестър излизат в конфликт от 1/16-финалите на Карабао Къп и играят при резултат 0:1. Кейси Макатиър откри резултата в третата минута. Срещата на " Анфийлд " започва в 21:45 и ще бъде предавана директно по DIEMA SPORT 3.

След едвам три минути игра " лисиците " съумяха да поведат в резултата. Топката беше отнета в половината на " алените " и като че ли имаше нарушаване против Цимикас, само че играта продължи. Акгюн изведе Кейси Макатиър самичък против Келехър, след което отстрани опеката на Келехър - 1:0 за Лестър Сити.

Голът даде нужната тревога на домакините, а Диого Жота затрудни Столачик, който се намеси. След осъществяване на корнер Джарел Куанса стреля към вратата на " лисиците ", само че прекомерно леко. Стражът на гостите обаче не се намеси добре и мазета право в краката на Бен Доук, който от близко нацели напречната греда на Лестър.

LIVE / Ливърпул - Лестър 0:1