Отборите на Леванте и Гранада не излъчиха победител в мача

...

Леванте и Гранада със зрелищно 2:2

Отборите на Леванте и Гранада не излъчиха победител в мача между тях от следващия кръг на испанското футболно състезание.

Спорът сред двете единайсеторки завърши при резултат 2:2, като гостите стигнаха до изравняването в последната минута от постоянното време.

Равенството не беше добра вест нито за Леванте, нито за противниците им.

И двата тима спорят за място в класирането, което може да им даде право на присъединяване в европейските клубни шампионати.

След ремито обаче Леванте остава 9-и, с 27 точки, до момента в който Гранада е 7-и и има с три повече в актива си, само че и мач в задатък пред съперниците си в шампионата.

Хосе Моралес откри резултата след тъкмо половин час игра, като това бе по-скоро предстоящо, соглед представянето на двата отбора на терена досега.

Гостите изравниха минута преди почивката, с попадение на Кенеди.

Отново Моралес бе воин за състава си, разписвайки се за 2:1 в 67-ата минута на срещата, само че финалният напън на гостите даде резултат, като в последните мигове от постоянното време ветеранът Роберто Солдадо оформи крайното 2:2.
Източник: fakti.bg