Отборите на Лестър Сити и Ливърпул играят при резултат 2:1

...

НА ЖИВО: Лестър - Ливърпул 2:1, обрат за лисиците за три минути

Отборите на Лестър Сити и Ливърпул играят при резултат 2:1 в дуел от 24-ия кръг на британската Висша лига. В 67-ата Мохамед Салах откри, само че Джеймс Мадисън изравни в 78-ата минута. Джейми Варди донесе цялостния поврат в 81-ата минута. Срещата можете да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT 2 , както и онлайн на платформата.

„ Лисиците “ не престават с положителното си показване в шампионата, като заемат третата позиция с актив от 43 точки, макар че в последния кръг стигнаха единствено до нулево тъждество против Уулвърхемптън.

„ Мърсисайдци “ пък не престават с неуверената си форма в последните седмици. Те записаха три загуби в последните си пет дуела, като любопитното е, че всички провали пристигнаха на „ Анфийлд “ (от Бърнли, Брайтън и Ман Сити), до момента в който на открито бяха победени Тотнъм и Уест Хем. Отборът заема 4-ата позиция с 40 пункта.

В първият дуел сред двата отбора през този сезон "червените " се постановиха с безапелационното 3:0 вкъщи.