Отборите на Лацио и Милан играят при резултат 1:0 в

...

НА ЖИВО: Лацио - Милан 1:0, Милинкович-Савич даде преднина на римските орли

Отборите на Лацио и Милан играят при резултат 1:0 в мач от 19-ия кръг на Серия А. Сергей Милинкович-Савич откри за домакините още в 4-ата минута на срещата.

Домакините започнаха мощно и още в 4-ата минута сътвориха страхотна офанзива, която мина през Матия Дзакани. Той нахлу в наказателното поле и пусна пас по земята към бялата точка за осъществяване на дузпи. Там Луис Алберто пропусна топката за индивида зад тила му - Сергей Милинкович-Савич, който прати топката в мрежата на " росонерите " за 1:0.

В 16-ата минута Рафаел Леао получи топката на границата на наказателното поле на Лацио. Португалецът се опита да откри път към вратата на " римските орли ", само че отбраната на домакините си свърши работата чудесно и не му разреши да стреля.

Минута по-късно още веднъж Дзакани проби отляво по фланга, сходно на обстановката за гола. Той още веднъж пусна пас, този път към Фелипе Андерсон, който обаче не съумя да си спре добре топката, която бе изчистена.

LIVE / ЛАЦИО - МИЛАН 1:0

1:0 Сергей Милинкович-Савич 4'

Съставите на двата тима:

ЛАЦИО: 94. Иван Проведел, 23. Хисаж, 15. Николо Казеле, 13. Алесио Романьоли, 77. Адам Марушич, 21. Сергей Милинкович-Савич, 32. Данило Каталди, 10. Луис Алберто, 9. Педро, 7. Фелипе Андерсон, 20. Матия Дзакани

Старши треньор: Маурицио Сари