Отборите на Кротоне и Аталанта завършиха при резултат 1:1 в

...

Бивш играч на Лудогорец спаси Аталанта с първия си гол в Серия А

Отборите на Кротоне и Аталанта приключиха при резултат 1:1 в мача между тях от 24-ия кръг на италианското състезание. Българският нападател Александър Тонев не бе в групата на Кротоне за мача.

— FC Crotone (@FcCrotoneOff) February 10, 2018
Двата отбора си размениха по един гол в заключителните минути. Първо домакините от Кротоне излязоха напред в резултата в 80-ата минута с гол на Роландо Мандрагора, който се възползва от неубедителна интервенция на стража на отбора от Бергамо Етрит Бериша и от напълно близко разстояние изпрати топката в мрежата.

#CrotoneAtalanta 1-1 43' st pareggio #Atalanta con #Palomino #GoAtalantaGo pic.twitter.com/YL70M4nHlK
— Atalanta B.C. (@Atalanta_BC) 10 февруари 2018 година
Две минути преди края обаче някогашният бранител на Лудогорец Хосе Луис Паломино изравни и донесе точката на Аталанта с първия си гол в Серия “А”. Аржентинският централен защитник направи добавка съвсем на голлинията и избави отбора си от проваляне. През първото полувреме героят на Аталанта получи жълт картон.

FULL TIME #CrotoneAtalanta 1-1
Con cuore e grinta fino alla fine #GoAtalantaGo pic.twitter.com/3txVLSRiRj
Аталанта заема осмо място в класирането с 37 точки, а Кротоне се намира на 17-а позиция с 21 точки, откакто през днешния ден записа трето следващо тъждество 1:1.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Серия А 24 кръг, събота 10 февруари  Кротоне 1:1краен резулат  Аталанта