Отборите на Камерун и Сърбия играят при резултат 0:0 в

...

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Камерун - Сърбия 0:0, греда на Митрович

Отборите на Камерун и Сърбия играят при резултат 0:0 в мач от група G на Мондиал 2022. Двубоят започва в 12:00 часа на стадион " Ал Джануб " и е предаван НА ЖИВО С КАРТИНА в Gong.bg. Главен рефер на мача е Мохамед Абдула Хасан от ОАЕ.

Часове преди началото на мача от групата на Камерун е отхвърлен вратарят на отбора Андре Онана. Според информациите, звездата на африканците е нарушил дисциплината в тима и заради тази причина е изваден от главния състав. Не е ясно дали той ще бъде върнат в групата за идващия мач на Камерун против Бразилия.

Двубоят в Уакра стартира кошмарно за нападателя на Сърбия Александър Митрович. Голмайсторът  на Фулъм падна неприятно и изкълчи глезена си още в 1-ата минута на дуела. След оказаната му лекарска помощ обаче, Митрович се завърна на терена.

Именно той насочи първия удар в срещата. Неманя Максимович центрира в наказателното поле на Камерун, където Митрович бе оставен непокрит и стреля с глава, само че над вратата. В 11-ата минута още веднъж звездата на сърбите бе покрай разкриване на резултата. Той получи отдясно в пеналта, финтира с лекост бранител на Камерун и стреля технично с левия крайник, само че за топката срещна десния непряк дирек.