Отборите на Израел и Словакия не излъчиха победител в срещата

...

Израел се спаси от загуба в добавеното време

Отборите на Израел и Словакия не излъчиха победител в срещата между тях от 2-ия кръг в група 2, Лига " В " на Лигата на нациите. Двубоят в Нетаня приключи при резултат 1:1, а домакините се избавиха от загубата в добавеното време.

Словакия поведе в резултата още при започване на дуела. В 14-ата минута Беро пусна отличен пас в кулоар за Дуриш, който излезе очи в очи с вратаря и невъзмутимо осъществя за 0:1.

Израел обаче не се съобщи и в 91-ата минута се добра до равнене. Коен със страховит пад разсече отбраната на гостите и откри Елмикес в наказателното поле, а той не сбърка за 1:1.

Това тъждество обаче не бе най-желания резултат и за двата отбора, които не престават без триумф досега. Израел заема 3-ото място в групата с 2 точки, а Словакия остава на дъното с 1.