Отборите на Интер и Милан завършиха наравно 2:2 в първото

...

Интер и Милан не се победиха в едно по-различно Дерби дела Мадонина

Отборите на Интер и Милан приключиха наедно 2:2 в първото Дерби каузи Мадонина сред футболисти на двата тима в известната видеоигра Pro Evolution Soccer. 17-годишният Себастиано Еспозито защитаваше достойнството на " нерадзурите ", а джойстикът на " росонерите " беше в ръцете на различен млад гений - Рафаел Леао.

И двамата играчи не демонстрираха невзискателност и пуснаха като титуляри своите виртуални копия. Португалецът съумя първи да стигне до гол в 45-ата минута, когато точно неговата електронна личност се разписа, откакто беше изведена сама против Ханданович. Еспозито съумя да изравни още в 48-ата минута, когато Ромелу Лукаку прати топката в опразнената врата. В 61-ата Леао още веднъж се изправи лице в лице с противниковия пазач, само че този път ударът му срещна страничната греда. В 76-ата Интер стигна до цялостен поврат с помощта на Лаутаро Мартинес, който вкара от близка отдалеченост. Едва три минути по-късно обаче Златан Ибрахимович възвърне равенството, което се резервира до края.

Мачът се излъчи онлайн посредством интернет каналите на двата отбора. Стефано Борги от DAZN беше коментатор на дуела, а водещата беше красивата журналистка Дилета Леота, която взе къси изявленията от играчите след неговия край.

ИНТЕР - МИЛАН 2:2

0:1 Леао (45')

1:1 Лукаку (48')

2:1 Лаутаро (76')

2:2 Ибрахимович (79')

Интер: Ханданович, Д'Амброзио, Де Фрай, Шкринияр, Кандрева, Барела, Весино, Брозович, Еспозито, Лаутаро, Лукаку

Милан: Дж. Донарума, Конти, Кяер, Романьоли, Ернандес, Кастийехо, Кесие, Бенасер, Чалханоглу, Леао, Ибрахимович