Отборите на и завършиха наравно 1:1 на “Пиерлуиджи Пенцо в

...

Венеция също не успя да победи Дженоа

Отборите на и приключиха наедно 1:1 на “Пиерлуиджи Пенцо ” в дуел от 26-ия кръг на. Това е четвърто следващо реми за “грифоните ”, които не престават да имат единствено една турнирна победа през сезона.

И двата гола пристигнаха преди почивката. В 13-ата минута даде задатък на “крилатите лъвове ”, откакто беше прецизен с глава при центриране от корнер. В 29-ата минута възвърне равенството, разписвайки се с удар по земя. През второто полувреме двата отбора пропуснаха да отбележат надвит гол и по този начин трябваше да се примирят с равенството.

Така изплува от зоната на изпадащите и се настани на 17-ото място в клаасирането с 22 точки, а остана на предпоследната 19-а позиция с 16 извоювани пункта.