Отборите на Хебър и Лудогорец играят при резултат 0:2 в реванш

...

НА ЖИВО: Хебър - Лудогорец 0:2, Кайо Видал удвои

Отборите на Хебър и Лудогорец играят при резултат 0:2 в реванш от полуфиналите на Sesame Купа на България. Ивайло Чочев даде преднина на " орлите " още в 5-ата минута на мача. В 22-ата минута Кайо Видал удвои задатъка на българския първенец.

Срещата стартира с отдалечен изстрел на Георги Каракашев, който потърси долния десен ъгъл на вратата. Падт внимаваше и съумя да улови.

В 4-ата минута пък Матиас Тисера излзе на добра позиция против стража на домакините. Боян Загорски съумя да избави. Последва корнер, при който Ивайло Чочев стигна до топката и с глава я прати в мрежата на Хебър.

В 14-ата минута Марк-Емилио Папазов настъпи топката, само че бързо се изправи и потегли напред, след което приключи с прецизен изстрел. Изпълнението му обаче не затрудни вратаря на Лудогорец.

Минута по-късно Тисера излезе очи в очи със Загорски след чудесно двойно с Чочев. Бразилецът съумя да финтира и стража на Хебър, след което обаче се забави и Николай Николаев му чукна топката.

В 22-ата минута Кайо Видал се възползва от неточност в състава на домакините, след което се измъкна с топка в крайници и напредна. Видал стигна до наказателното, а там с ляв крайник преодоля Боян Загорски за 2:0.

LIVE / 0:2 (0:5 общ резултат )

Съставите на двата тима:

Хебър: 32 Боян Загорски, 43 Жоао Сеско, 18 Иван Дишков, 13 Архан Исуф, 99 Георги Каракашев, 44 Николай Николаев, 75 Йохан Н'зи, 84 Стилиян Тисовски, 77 Октай Хамдиев, 14 Олексий Збун, 17 Марк-Емилио Папазов

Старши треньор: Любослав Пенев

Лудогорец: 1 Серджио Падт, 4 Диниш Алмейда, 5 Георги Терзиев, 8 Клод Гонсалвеш, 10 Матиас Тиссера, 14 Дени Групер, 18 Ивайло Чочев, 26 Сонко Сундберг, 77 Кайо Видал, 88 Тодор Неделев, 90 Спас Делев

Старши треньор: Георги Дерменджиев