Отборите на Фулъм и Уест Бромич Албиън поделиха трите точки,

...

Фулъм и Уест Бромич се спънаха взаимно по пътя към върха

Отборите на Фулъм и Уест Бромич Албиън поделиха трите точки, откакто приключиха наедно 1:1. По този метод нито един от двата състава не съумя да се приближи до челото на класирането. След изиграването на 7 мача лондончани са с 11 точки на петото място, а противниците им – с 13 на четвърто. На първо място са Суонзи с 16 пункта.

След нулево първо полувреме, „ котиджърс” бързо откриха резултата посредством крилото Антъни Нокарт, който от 27 метра трансферира Сам Джонстън.

Десет минути преди последния съдийски сигнал „ дроздовете” стигнаха до равенството, откакто вратарят на домакините не се намеси по най-хубавия метод и увисна при центриране в наказателното поле. Това разреши на бранителя Семи Аджайи да прати топката в опразнената врата.

До края на дуела опитите на двата тима не доведоха до търсения резултат и мачът приключи 1:1.