Отборите на Етър и Септември играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Етър-Септември, греда и отменен гол за гостите

Отборите на Етър и Септември играят при резултат 0:0 в мач от 14-ия кръг във Втора лига. „ Виолетовите “ са на втора позиция с еднакъв брой точки с първия Хебър. И великотърновци и пазарджиклии имат по 31 пункта. Столичният отбор пък се намира на пета позиция във краткотрайната таблица с 6 точки по-алко в актива си. Мачът може може да наблюдавате по DIEMA SPORT, както и в да го наблюдавате в старницата на Gong.bg .

Още във втората минута гостите имаха късмет да открият след удар в гредата на Атанас Кабов с левия крайник. Юношата на Левски залъга неприятелски бранител и стреля от близко, само че не съумя да означи. Минути по-късно след недобра интервенция на Кристиян Пашов и домакините получиха късмет да отбележат. Апостолов овладя неприятно изчистената топка от Пашов, само че и той по сходство на Кабов не откри очертанията на вратата. Окол четвърт час след първия съдийски сигнал, "лилавите " проведоха добра офанзива отдясно посредством Здравко Илиев, само че ударът на негов съотборник от точката на дузпата бе безпределно неакуратен.

Следващте минути не предложиха нещо по-интересно преди мощен отдалечен удар на състезател на гостите, отразен мъчно от Господинов. След последвалия корнер имаше безредие при което топката влезе в мрежата на някогашният вратар на ЦСКА, само че попадението бе анулирано поради засада.

ЕТЪР-СЕПТЕМВРИ 0:0

Рефер : Станимир Тренчев

Стадион: "Ивайло ", Велико Търново

ЕТЪР: 13.Анатоли Господинов 21.Атанас Кръстев 11.Даниел Младенов 84.Здравко Илиев 17.Ивей Натаниел 7.Кольо Станев 26.Мариян Иванов 16.Мартин Петков 29.Николай Дичев 10.Николас Фемия 14.Радослав Апостолов

Старши треньор: Веселин Великов

СЕПТЕМВРИ: 1.Николай Банков 22.Асен Георгиев 7.Айкут Рамадан 8.Александър Тодоров 10.Атанас Кабов 20.Владислав Узунов 23.Йоан Гаврилов 16.Кристиян Пешов 14.Марио Илиевски 11.Мартин Ачков 15.Рафаил Пърликов

Старши треньор: Христо Арангелов