Отборите на Етър и Берое играят при резултат 1:0 в

...

НА ЖИВО: Етър – Берое 1:0, гостите с 10 души на терена, голям пропуск на Камбуров

Отборите на Етър и Берое играят при резултат 1:0 в дуел от осмия кръг на efbet Лига. Дани Младенов осъществя в 33-ата минута. Домакините към момента нямат победа от началото на сезона, като са записали пет равенства и две загуби дотук. Старозагорци пък реализираха победи против Левски в София и в в дербито за Тракия против Ботев Пловдив, само че в последния кръг позволиха загуба от новака Царско село.

Двубоят може да наблюдавате директно по DIEMA SPORT и онлайн на PLAY DIEMA XTRA

Срещата може да следите онлайн минута по минута в Gong.

Началото на мача не предложи нещо забавно. В 33-ата минута „ болярите “ откриха резултата. Яни Пехливанов центрира отляво, а в наказателното поле Виктор Генев вместо не съумя да почисти топката и тя мина около него. Там Даниел Младенов изпревари Александър Цветков и вкара във врата на Перниш. Това е осми гол от началото на сезона за звездата на Етър.

Две минути по-късно Етър бе покрай втори гол. Ивайло Димитров бе оставен непокрит и стреля, само че този път Душан Перниш избави гостите.

В 40-ата минута Берое беше покрай изравняването. След техничен удар на Яя Меледже от границата на наказателното поле Христо Иванов докосна топката, едвам я отклони в гредата. Малко по-късно още веднъж Иванов трябваше да прави спасване след мощен изстрел на Александър Цветков.

ЕТЪР – БЕРОЕ 1:0

1:0 Даниел Младенов 33'

Етър: 1. Христо Иванов (к), 84. Здравко Запрянов, 23. Александър Дюлгеров, 15. Иван Каменов, 25. Крум Стоянов, 99. Ивайло Димитров, 31. Красимир Станоев, 8. Румен Руменов, 98. Светослав Ковачев, 20. Яни Пехливанов, 11. Даниел Младенов

Ст. треньор: Росен Кирилов

Берое: 12. Душан Перниш, 3. Милен Гамаков, 4. Виктор Генев, 19. Александър Василев, 11. Иван Бандаловски, 14. Меледже Яя, 77. Педро Еуженио, 73. Иван Минчев, 6. Александър Цветков, 28. Рубен Бригидо, 9. Мартин Камбуров (к)

Ст. треньор: Александър Томаш

Главен арбитър: Станислав Тодоров, гр. Шумен

Стадион: Ивайло, Велико Търново