Отборите на Еспаньол и Бетис направиха 1:1 в първи мач

...

Бетис стигна до добър резултат в Барселона

Отборите на Еспаньол и Бетис направиха 1:1 в първи мач от 1/4-финалите за Купата на краля. Борха Иглесиас (27) и Антонио Санабрия (81) означиха. Реваншът в Севиля е след седмица. В рамките на 15-ата минута и двата тима сътвориха по една доста добра голова опция. Жоел Роблес мазета при удар с глава на Лео Баптищао. При последвалата контраофанзива Роберто Хименес се оправи очи в очи против Серхио Каналес. В 27-ата “папагалчетата” стигнаха до попадение. Пабло Пиати стреля, а Борха Иглесиас беше оставен самичък и порази мрежата с удар от дребното наказателно поле. В 43-ата гостите от “Бенито Вийямарин” сътвориха положително състояние, само че Лорен Морон беше блокиран от Роберто Росалес. Вилиан Карвальо не беше акуратен при първата добра опция за втората част - в 56-ата минута. Десет минути по-късно стражът на домакините Роберто избави при удар на Антонио Санабрия след корнер. В 75-ата “зелено-белите” изпуснаха отличен късмет за изравнителен гол. Марк Бартра овладя зад тила на бранител и реши да шутира от дребен ъгъл вместо да потърси подаване. Стражът на каталунците съумя да избие. В 81-ата севилци съумяха да изравнят след кинжална контра. Серхио Леон подаде прострелно ниско към далечната греда, където Тони Санабрия издебна момента да засече в мрежата - 1:1. В 86-ата " бланкиасулес " пропуснаха да вземат задатък в резултата. Борха Иглесиас стреля мощно към близкия горен ъгъл, но вратарят Жоел някак се оправи и мазета над гредата. СЪСТАВИТЕ И МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА