Отборите на Дунав и Етър се поздравиха с победи в

...

Дунав и Етър се поздравиха с победи

Отборите на Дунав и Етър се поздравиха с победи в четвъртия кръг на Група “Б ” на втората осмица на Първа лига.

Русенци сложиха завършек на поредицата си от 7 следващи мача без победа и се върна в битката за третото място в плейофната група, откакто победиха с 1:0 вкъщи Локомотив (Пд). Единственият гол в срещата осъществя Исмаил Иса през първата част.

Отборът на Етър пък реализира волева победа с 4:2 над Септември вкъщи. Играчите на Красимир Балъков реализираха поврат, откакто губеха с 1:2.

При резултат 2:2 те останаха с човек по-малко, откакто Георги Сърмов получи два бързи жълти картона, само че това не попречи на крайния триумф.

Румен Руменов, Самб Бадара, Ерик Почански и Георги Пашов бяха точни за домакините, до момента в който Асен Чандъров и Иван Стоянов вкараха за гостите.
Източник: offnews.bg