Отборите на Черно море и Лудогорец 2 завършиха наравно 2:2

...

Черно море и Лудгорец 2 не се победиха

Отборите на Черно море и Лудогорец 2 приключиха наедно 2:2 в контролна среща на стадион “Младост”. Преди началото на дуела пред почитателите бе показан тимът на " моряците " за пролетния дял от шампионата.

”Моряците” сътвориха първата заплаха в мача. Още в третата минута Мартин Минчев открадна топката в половината на Лудогорец, напредна през центъра, подаде към Исмаил Иса вляво, който стреля технично, само че стражът на гостите съумя да избави. В 24-ата минута Матиас Курьор центрира в наказателното поле, където Родриго с ефектна задна ножица стреля към вратата, само че стражът на разградчани съумя да избави. В 32-ата минута Черно море поведе в резултата. Исмаил Иса проби по фланга, върна топката към точката на дузпата, където футболист на гостите не съумя да почисти. Кълбото попадна във Васил Панайотов, който от близо разстреля стража на противника за 1:0. Малко по-късно Родриго не съумя да осъществя от добра обстановка. В 37-ата “моряците” вкараха втори гол. Рожденикът Патрик подаде в наказателното поле към Исмаил Иса, който сред трима съумя да вкара за 2:0.

В 54-ата минута Тихомир Димитров понижи резултата. Той се разписа след центриране отдясно и с крайник съумя да трансферира вратаря Иван Дюлгеров за 2:1. В 57-ата Димитър Митков с глава засече подаване отляво и осъществя за 2:2. В 60-ата минута Илиан Илиев пусна 8 нови футболисти. Това са Димитриос Хантакиас, Мирослав Енчев, Мехди Букаси, Емил Янчев, Лъчеар Йорданов, Габриел, Илиан Илиев и Дани Кики. На терена останаха Виктор Попов, Цветомир Панов и вратарят Иван Дюлгеров. В 65-ата минута Букаси стреля рисково от директен свободен удар, само че топката мина около страничната греда. В 74-ата минута на местата на Виктор Попов и Цветомир Панов в игра влязоха Петър Вуцов и Йордан Радев. В 80-ата минута Илиан Илиев опита удар от границата на наказателното поле, само че топката срещна тялото на защитник.

Съставите:

Черно море: Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Даниел Димов, Виктор Попов, Цветомир Панов, Патрик Андраде, Васил Панайотов, Мартин Минчев, Матиас Курьор, Родриго Енрике, Исмаил Иса.

Лудогорец: Дамян Дамянов, Илкер Будинов, Петър Енчев, Преслав Петров, Димитър Илиев, Петър Караангелов, Велислав Минков, Иван Йорданов, Бранимир Костадинов, Георги Чукалов, Димитър Митков