Отборите на Челси и Милан играят при резултат 3:0 на

...

НА ЖИВО: Челси - Милан 3:0, Рийс Джеймс вкара трети

Отборите на Челси и Милан играят при резултат 3:0 на " Стамфорд Бридж " в един от най-интересните конфликти от груповата фаза на Шампионска лига. Уесли Фофана откри.

Двубоят сред " сините " и " росонерите " е с начален час 22:00 и може да се окаже доста основен за класирането в групата, в която са още Динамо Загреб и Ред Бул Залцбург.

Тук на Gong.bg ще проследим най-интересното от срещата в Лондон.

Срещата стартира много динамично, като двата отбора размениха по няколко офанзиви. В 5-ата минута Татарушану направи ужасно избавяне, откакто Маунт с отдалечен удар откри долния ляв ъгъл на защитаваната от него врата.

В 23-ата минута още веднъж румънският пазач за повторно трябваше да се намесва - Тиаго Силва се извиси над всички и стреля, само че опитният вратар мазета в ъглов удар.

Точно след този корнер румънският вратар бе преодолян. Тиаго скочи най-високо още веднъж и стреля с глава, а Татарушану избави, само че последва малко безредие, от което най-съобразителен излезе Уесли Фофана.