Отборите на Челси и Брайтън играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Челси 0:0 Брайтън, футбол на високи обороти

Отборите на Челси и Брайтън играят при резултат 0:0 в мач от 20-ия кръг на британската Висша лига.

Домакините поеха самодейността през цялото време, само че гостите първи доближиха до рискова обстановка. След 10 минути игра Тарик Лампти пое дълго подаване зад тила на Рийс Джеймс и навлезе в наказателното поле, след което стреля, само че прекомерно неопределено.

Седем минути по-късно единствено гредата избави Брайтън от гол пасив. Сесар Аспиликуета овладя пас в наказателното поле, само че шутът му разтресе десния непряк дирек.

Челси - Брайтън 0:0

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Челси: 16. Менди, 28. Аспиликуета, 4. Кристенсен, 2. Рюдигер, 24. Джеймс, 8. Ковачич, 5. Жоржиньо, 20. Хъдсън-Одой, 19. Маунт, 10. Пулишич, 9. Лукаку

Мениджър: Томас Тухел

Брайтън: 1. Санчес, 3. Кукурея, 33. Бърн, 34. Фелтман, 2. Лампти, 14. Лалана, 8. Бисума, 10. МакАлистър, 15. Модер, 20. Марч, 9. Мопе

Мениджър: Греъм Потър

Съдия: Майк Дийн
Стадион: "Стамфорд Бридж ", Лондон