Отборите на Брест и ПСЖ спретнаха истинско шоу в мач

...

ПСЖ отново демонстрира проблеми в защита, но все пак победи

Отборите на Брест и ПСЖ спретнаха същинско шоу в мач от третия кръг на френската Лига 1. В последна сметка парижани завоюваха с 4:2, само че дуелът не бе по никакъв начин елементарен.

ПСЖ поведе в 23-ата минута с гол на Ерера, а след половин час игра Килиан Мбапе удвои задатъка на своя отбор.

В края на първата част обаче Онора върна едно попадение за Брест.

В 73-ата минута Гай направи резултата 3:1 за ПСЖ, само че към момента нищо не бе завършило. Домакините се активизираха и пет минути преди края върнаха още едно попадение посредством Муни.

В последната минута от постоянното време Ди Мария оформи крайното 4:2 и подсигури нови три точки на своя отбор.

Във втори следващ дуел от френската Лига 1 парижани позволяват 2 попадения от скромен противник. В предишния кръг те инкасираха две попадения във вратата си от тима на Стасбург, а в този момент и Брест съумя да се разпише два пъти във вратата на Кейлор Навас. Това несъмнено демонстрира, че грандът от Париж има проблеми в защитата си, което може да обусловено от това, че Маурисио Почетино натъртва повече на това тимът му да бележи и да не мисли толкоз за играта си в отбранителен проект.
Източник: fakti.bg