Отборите на Болоня и Сампдория играят при резултат 2:1 в

...

НА ЖИВО: Болоня - Сампдория 3:1, Антов е резерва

Отборите на Болоня и Сампдория играят при резултат 2:1 в следващ мач от Серия А. Българският гений Валентин Антов е измежду запасите и ще следим дали той ще се включи в даден миг от срещата.Точни за домакините бяха Бароу и Сванберг, до момента в който за гостите се разписа Фабио Куилярела.

Гостите започнаха като надалеч по-активния тим, оправяйки 6 удара в първите 20 минути, срешу нито един за тима на българина.

Авансът, въпреки всичко, пристигна за момчетата на Синиша Михайлович, откакто Муса Бароу се възползва от пас на Родриго Паласио в 27-та минута и означи за 1:0.

В 37-та минута обаче Фабио Куилярела съумя да възвърне паритета на терена, преди Матиас Сванберг още веднъж да даде задатък на Болоня 4 минути по-късно.