Отборите на Берое“ и Добруджа“ завършиха при резултат 1:1 в

...
Отборите на Берое“ и Добруджа“ завършиха при резултат 1:1 в
Коментари Харесай

Берое започна контролите с реми

Отборите на „ Берое “ и „ Добруджа “ приключиха при резултат 1:1 в контролна среща, играна на стадиона в Каблешково.

Това бе първа инспекция за „ зелените’ преди началото на новия сезон. Своят всекидневен дебют за отбора направиха всички нови попълнение, както и наставника Густаво Араголаса.

Цял мач за „ Берое “ записаха Викторио Вълков, Деян Иванов и Вини Трибуле, а старши треньорът употребява всички налични на лагера футболисти.

Първият удар в срещата пристигна в 21-ата минута, когато Тонислав Йорданов стреля от отдалеченост, само че вратарят на „ Добруджа “ се намеси.

Резултатът бе открит в 25-ата минута, когато Преслав Йорданов засече с глава центрирана от левия фланг топка и я прати в мрежата за 0:1.

Последваха нови две рискове пред вратата на „ Беро0е “, само че вратарят се оправи със обстановките.

Дамян Йорданов също опита удар в средата на първата част, само че още веднъж интервенция на вратаря предотврати равнене.

Най-опасното състояние за „ зелените “ пристигна в 36-ата минута, когато Стефан Гаврилов напредна и насочи прекрасен удар от междинна отдалеченост, само че топката срещна гредата.

Пет минути преди края на полувремето още веднъж Преслав Йорданов бе на стрелкова позиция, само че последва и добра изява на стража по рамките на вратата.

През втората част „ Берое “ бе доста по-активен и притисна противника в неговата половина.

Резултатът бе подравнен в 55-ата минута, когато Франциско получи топката в наказателното поле и я прати в мрежата с удар в долния ляв ъгъл на Аргилашки.

До края на срещата „ зелените “ имаха още шансове да извърнат напълно развоя, само че Аргилашки се оправи с удари на Трибуле, Василев и Сейхас.

Така „ Берое “ и „ Добруджа “ приключиха 1:1, а идната контрола за „ зелените’ е на 1 юли против „ Черноморец “ (Бургас).
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР