Отборите на Барселона и Атлетик Билбао играят при резултат 1:1

...

НА ЖИВО: Атлетик Билбао 1:1 Барселона, красиви голове на Сан Мамес

Отборите на Барселона и Атлетик Билбао играят при резултат 1:1 в осминафинален мач за Купата на Краля. Билбао поведе още във втората минута с гол на Мунянин, само че 18 минути по-късно Феран Торес върна паритета.

По-малко от 120 секунди бяха нужни на домакините да открият резултата, откакто Икер Муняин посрещна съвършено центиране на Нико Уилямс и след положително първо допиране прати топката във вратата на Барса за 1:0.

Авансът на Билбао устоя 20 минути, защото Феран Торес побърза да възвърне равенството. Младокът пое подаване и мигновено насочи неспасяем изстрел в десния ъгъл на вратата на Агиресабала.

Атлетик Билбао - Барселона 1:1
1:0 Икер Мунянин 2'
1:1 Феран Торес 20'

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Атлетик Билбао: 1. Агиресабала, 18. Де Маркос, 12. Вивиан, 4. Мартинес, 17. Берчиче, 30. Уилямс, 14. Гарсия, 6. Весга, 10. Муняин, 8. Сансет, 22. Гарсия

Треньор: Марселино Гарсия Торал

Барселона: 1. Тер Стеген, 18. Алба, 4. Араухо, 3. Пике, 8. Алвеш, 16. Педри, 5. Бускетс, 30. Гави, 29. Жутгла, 19. Торес, 33. Езазули

Треньор: Шави Ернандес

Съдия: М. Лопес