Отборите на България U17 и Австрия U17 играят при резултат

...

НА ЖИВО: България U17 - Австрия U17 1:1, гостите изравниха

Отборите на България U17 и Австрия U17 играят при резултат 1 :1  в другарска среща. Двубоят, който ще се играе в Национална футболна база “Бояна ”, е с начален час 11:00.

" Лъвовете " организириха чудесна офанзива в 21-а минута, при която Каймаканов напредна отляво и отклони към Стивън Гаоте, който бе на чудесна позиция, резервира хладнокръвие и приключи по превъзходен метод, с цел да открие резултата - 1:0 за България.

До края на първата част България бе по-активният тим на терена, като предоставяше чудесна борба на терена, само че не успяваше да доближи до чисти голови благоприятни условия. Все отново, " лъвовете " имаха най-малък задатък на почивката.

Австрия съумя да реагира, като незабавно след началото на втората част, футболист на гостите, появил се като запаса, съумя от дребен ъгъл да изравни резултата, като остави без шансове Мартин Цанков, който нямаше по какъв начин да се намеси - 1:1.

Съставите на двата тима:

БЪЛГАРИЯ: 12. Мартин Цанков, 15. Калоян Божков, 13. Симеон Цанев, 5. Давид Полендаков, 3. Стоян Добрев, 14. Филип Гигов, 8. Божидар Петров, 22. Кристиян Ирмиев, 11. Васил Каймаканов, 7. Стивън Гаоте, 17. Тарек Жензарли

Австрия: 23. Шлингер, 6. Шандъл, 4. Забрански, 3. Хондози, 22. Холер, 20. Хангл, 10. Силбер, 19. Мойзи, 7. Рийгел, 2. Рока