Отборите на Аугсбург и Айнтрахт (Франкфурт) завършиха 1:1 в среща

...

100-процентови пропуски в края запазиха “хикса” в Аугсбург

Отборите на Аугсбург и Айнтрахт (Франкфурт) приключиха 1:1 в среща от 19-ия кръг на Бундеслигата. И двата отбора могат да съжаляват, тъй като в края на мача направиха по един чист пропуск очи в очи с вратаря.

“Орлите ” излязоха напред след 22 минути, когато Дайчи Камада наказа неточност на защитата на баварците. Скоро по-късно - в 29-ата, нападателят на Айнтрахт Йеспер Линдстрьом удари греда.

Аугсбург реагира бързо и в 38-ата резултатът към този момент беше еднакъв след попадение на Михаел Грегорич.

През второто полувреме отборът от Франкфурт имаше по-добрите благоприятни условия. В 88-ата Линдстрьом се оказа самичък против Рафал Гикиевич, само че стражът на домакините отрази. Секунди по-късно нападателят на гостите пропусна още един късмет.

Това обаче не беше всичко, тъй като в добавеното време баварците се разминаха с триумфа. Тогава Флориан Нийдерлехнер се оказа зад защитата и стреля, само че също не съумя да осъществя, тъй като Диант Рамай отрази.

Двата тима имат напълно разнообразни цели: Айнтрахт се бори за присъединяване в евротурнирите, а Аугсбург е в борбата за избавление.