Отборите на Арсенал и Тотнъм се изправят в голямото дерби

...

НА ЖИВО: Тотнъм - Арсенал, играе се

Отборите на Арсенал и Тотнъм се изправят в огромното дерби на Северен Лондон в мач от 35-ия кръг на британската Висша лига. Мачът на "Тотнъм Стейдиъм " се играе при резултат 0:0.

Още в първата минута Лукас Моура опита отдалечен удар по посока на вратата на Мартинес, само че не съумя да затрудни стража на гостите. Първият огромен пропуск пристигна в десетата минута, а той бе на Хари Кейн. Нападателят получи центриране отляво в наказателното поле и насочи удар към вратата на Арсенал. Стражът на "артилеристите " Емилиано Мартинес съкрати ъгъла и предотврати несъмнено попадение във вратата му, откакто Кейн опита да го трансферира.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Tотнъм: Юго Лорис, Серж Орие, Тоби Алдервейрелд, Давинсон Санчес, Бен Дейвис, Хари Уинкс, Муса Сисоко, Джовани Ло Селсо, Лукас Моура, Хюн-Мин Сон, Хари Кейн