Отборите Брентфорд и Манчестър Юнайтед играят при 0:0 в мач

...

НА ЖИВО: Брентфорд - Манчестър Юн 0:0, две греди за домакините

Отборите Брентфорд и Манчестър Юнайтед играят при 0:0 в мач от 30-ия кръг на Висшата лига на Англия.

Срещата стартира в 22:00 часа и се излъчва онлайн по DIEMA SPORT. Следете срещата дружно с нас в Gong.bg.

Отборът на Манчестър Юнайтед стартира доста по-активно срещата. Още в 3-ата Бруно Фернандеш стреля, само че ударът му мина малко настрана от левия дирек.

Домакините бяха доста покрай откриващ гол. В 24-ата минута на мача Айвън Тони получи прелестен извеждащ пас през центъра, стреля от границата на наказателното поле, само че топката се отби в гредата.

В 32-ата минута след центриране отляво Занка скочи високо, с цел да посрещне топката в зоната на точката на дузпата, само че ударът му с глава беше избит.

Виктор Линдельоф изчисти топката след чудесна офанзива на домакините в 42-ата минута, след удар на Расмусен. Секунди по-късно и Анре Онана трябваше да избива топката след наложения напън в края на частта.

В 54-ата минута Расмус Хойлунд се възпозлва от неточност в отбраната на домакините, насочи удар в   наказателното поле, без даже да вдигне взор, само че Марк Флекен направи ослепително избавяне.

В 56-ата минута Ярмолюк изпрати акуратен пас надълбоко в наказателното поле, само че Андре Онана е на мястото си.

Нов доста добър късмет за Брентфорд. В 58-ата минута Уиса стреля от воле без съмнение покрай точката на дузпата, само че съумя само да раздруса левия дирек.

Брентфорд: Флекен, Занка, Айер, Колинс, Расмусен, Ярмолюк, Йенсен, Янелт, Люис-Потър, Тони, Уиса

Треньор: Томас Франк

Манчестър Юнайтед: Онана, Уан-Бисака, Варан, Линдельоф, Далот, Мактоминей, Мейно, Гарначо, Фернандес, Рашфорд, Хойлунд.

Треньор: Ерик загар Хаг