Отборът Удинезе надви с 1:0 Сампдория в мач от 2-ия

...

Удинезе повали Самп

Отборът Удинезе надделя с 1:0 Сампдория в мач от 2-ия кръг на Серия " А ". На " Дачия Арена " домакините изиграха едно доста положително първо полувреме, като справедливо водеха на почивката. Единственото попадение означи Родриго де Паул в 9-ата минута. През втората част Самп стартира да играе доста по-добре, само че нямаше шанс да изравни, записвайки първо проваляне в тази акция.

Първият мач на Самп беше отсрочен преди седмица, поради огромната покруса в Генуа. Именно заради това срещата във Фриули стартира с едноминутно безмълвие в символ на респект към починалите в злокобната акцидент на " Понте Моранди ". Футболистите на двата отбора излязоха на терена със специфични фланелки, като даже президентът на " моряците " Масимо Фереро слезе на терена с такава тениска.

#UdineseSamp. #Genova nel. #PonteMorandi. pic.twitter.com/TaMfACAz4T
— U.C. Sampdoria (@sampdoria) August 26, 2018 Де Паул вкара във втори следващ мач от калчото за първи път в своята кариера, а Удинезе продължи позитивната си серия против " блучеркиатите ", като от 2004 година постоянно вкарват гол в семейството си на Самп.

Удинезе има четири точки от два мача, до момента в който футболистите на Марко Джампаоло стартираха сезона с проваляне.
СЪСТАВИТЕ

МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА УДИНЕЗЕ
ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА САМПДОРИЯ

ВСИЧКИ МАЧОВЕ ОТ 2-ИЯ КРЪГ Серия А 2 кръг, неделя 26 август  Удинезе 1:0краен резулат  Сампдория