Отборът от Втора лига Добруджа загуби третата си международна контрола

...

Австралийски нападател дебютира за Добруджа при загуба от румънци

Отборът от Втора лига Добруджа загуби третата си интернационална контрола от подготвителния интервал. След като записа две победи против тимове от Румъния, Добруджа отстъпи в третия спаринг против втородивизионния Глория (Бузъу) с 0:3 на терена в Оброчище.

След почивката в игра за Добруджа влезе 22-годишният австралиец Бул Джуач, който записа всекидневен дебют с жълто-зеления екип. Нападателят се включи доста добре и нанесе няколко рискови удара. Румънците поведоха с 2:0 до почивката, а през втората част Добруджа владееше самодейността и имаше своите шансове за гол, само че при контраофанзива в 80-а минута Глория стигна до трето попадение.

До старта на пролетния полусезон Добруджа ще изиграе още една контрола – в събота против Черно море във Варна.  В първия си формален мач за годината Добруджа ще одобри Беласица (Петрич) на 11 февруари, от 14.00 часа, на стадион " Дружба " в Добрич./ БТА