Орландо Сити обяви трансфера на Гризман
Отборът от Мейджър Лийг Сокър - Орландо Сити, разгласи прехвърлянето на нападателя на Атлетико Мадрид Антоан Гризман.
Световният първенец с Франция от 2018 година дойде в Орландо и публично бе показване от управлението на клуба.
„ Пристигането на Антоан в Орландо Сити ФК е значим миг освен за нашия клуб, само че и за нашия град, нашите почитатели и лигата “, сподели Марк Уилф, притежател и ръководител на Орландо Сити, в изявление за формалния уеб страница на тима.
Договорът на играча ще влезе в действие през юли 2026 година и ще бъде годен до края на сезон 2027/2028, с алтернатива за удължение с още една година.
Гризман игра за Атлетико Мадрид от юли 2014 година до юли 2019 година, след което прекара две години в Барселона, преди да се завърне в клуба от Мадрид. Той е водещият изпълнител на Атлетико за всички времена.
Световният първенец с Франция от 2018 година дойде в Орландо и публично бе показване от управлението на клуба.
„ Пристигането на Антоан в Орландо Сити ФК е значим миг освен за нашия клуб, само че и за нашия град, нашите почитатели и лигата “, сподели Марк Уилф, притежател и ръководител на Орландо Сити, в изявление за формалния уеб страница на тима.
Договорът на играча ще влезе в действие през юли 2026 година и ще бъде годен до края на сезон 2027/2028, с алтернатива за удължение с още една година.
Гризман игра за Атлетико Мадрид от юли 2014 година до юли 2019 година, след което прекара две години в Барселона, преди да се завърне в клуба от Мадрид. Той е водещият изпълнител на Атлетико за всички времена.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




